
frissített ajánlatok: 2026. 07. 02.. Fizetett hirdetések ★ Az értékelések több forrásból származnak, beleértve a kereskedő által szolgáltatott adatokat és a nyilvánosan hozzáférhető információkat.
Gembird LED-S-RGB500-01 RGB LED szalag 5m színes világítást kínál beltérre és kültérre egyaránt, 5 méteres, IP65 védettségű kivitelben.
A szalag 150 darab 4008 típusú LED-et tartalmaz, összes teljesítménye 17 W, és 12 V DC feszültségen üzemel, így energiatakarékos, mégis látványos fényt biztosít, hozzávetőleg 280 lm fényárammal.
A rögzítés öntapadó szalaggal történik, így egyszerű és gyors a telepítés sima, tiszta felületeken. Az IP65-ös védelem vízlepergető kialakítást jelent, ezért kültéri használatban is megállja a helyét enyhe csapadék vagy párás környezet esetén.
Az RGB szalag dimmelhető és távirányítóval vezérelhető, amely a doboz része; a távoli vezérlés lehetővé teszi a színek és fényerő kényelmes beállítását anélkül, hogy fizikailag az eszközhöz kellene nyúlni.
A csomag tartalmazza a 5 m-es LED szalagot, tápegységet, távirányítót és egy gyors indítási útmutatót, így minden szükséges komponens megtalálható a használat megkezdéséhez. A kábel hossza 1,5 m, a csomag súlya 533 g.
Használható tévé hátfalának megvilágítására, polcok vagy lépcsők kiemelésére, teraszok hangulatvilágítására, valamint kreatív dekorációs elemként üzletekben vagy vendéglátóhelyeken.
Főbb jellemzők:
Egy helyen gyűjtjük össze a termékeket, az árakat és a kereskedőket, hogy segítsünk megtalálni, amire szüksége van, összehasonlítani az ajánlatokat és spórolni.
A technikai korlátok miatt a Kelkoo nem garantálja a kereskedők által szolgáltatott információk teljes pontosságát és teljességét. Ennek eredményeként, és a Kelkoo tevékenységeinek természete miatt, a Kelkoo weboldalon vagy a hirdetésekben és a kereskedő weboldalán megjelenített információk közötti eltérések esetén az utóbbi az irányadó. A feltüntetett árak az összes díjat tartalmazzák, kivéve az új járműveket (ár ÁFA-val és jelentkezési díjak nélkül) - Learn more